| anonim_4396 a întrebat:

Ce le place fetelor la baieti?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde de la caz la caz... unele apreciaza aspectul fizic, altele inteligenta, umorul, altele marimea...contului, a masinii, a casei...

84 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le plac atitudinea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie mai ales sa fi tu insuti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa aibe grija de ele si sa le arate iun\bire fata de ea de cat mai multe ori ai ocazia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevaru e ca toate fetele umbla dupa banii, le intereseaza mai mult ce masina ai sau cati banii si nu aspectu si cand nu mai ai banii te parasesc pentru altulaughing... daca gasesti o fata care sa stea cu tine doar pentru ca te iubeste e ca si cum ai gasi o mina de aur...si toate iti zic ca nu's materialiste chiar daca sunt fara sa stierolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fete le plac multe so o luam asa dar in general le plac merimea la mai multe chestiwinkinghappy asa...si fa nu fii dur cu ele dar nuci prea bland. asa va vrea...star

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand sa se poarte frumos cu ele... apoi sa nu le lase blata.etc...etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie fidel sa nu ma trezesc ca eu stau de proasta acasa si el e, plecat cine stie pe unde!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cucu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super multe imi plac la baieti! daca sunt super chipesi sau sunt puternici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa lase teatrul fetele ca nu o sa le mearga bine pana la capat. Daca tot vor sa joace teatru, sa se inscrie la Tandarica acolo pot juca cat vor ele, poate castiga si bani si nu mai amagesc pe cei ce iubesc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doiny te respect pentru ce ai zis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de fata! unele se arunca in bratele tipului altele vor sa para misterioase.eu zic ca baietilor le plac pe acelea misterioase deoarece par mai interesante

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le plac sa fie apreciate sa te comporti frumos cu ele sa ai incredere in ele sa fii sincer cu ele sa le iubesti cu adevarat si sa le respecti happy DENIS-ALEX DIN PECHEA-GALATI happy
va urez baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pote le place zambetul karakterul si daca ai bun la pat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea ce le plac fetelor la baieti e una foarte controversata...
e adevarat ca majoritatea fetelor sunt materialiste... dar am mai auzit si fete care au spus ca isi doresc un baiat aratos...deci sa zicem in continuare ca aceasta intrebare e una din secretele lumi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baieilor le placce cand are gagici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce fetele parasesc baetii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie... doar atat sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fete cit **** da baetu trebuie sa fie unu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banii le plac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie numi plac baietii intersanti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E greu de le inteles in partea aceasta. Fetele sunt foarte capricioase si uneori singure nu stiu ce doresc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greu sa raspunzi...pararea mea e ca la fete l-e place sa fii celebritate si sa ai bani multi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naturarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand trebuie sa existe o scanteie, nu neaparat de la prima vedere dar sa o faci sa te observe.In privinta a ce le place pai, mie imi place cand un baiat ma alinta(ex: printeso, poate suna artificial dar nu stiti ce fior ii da unei fete cand i se spune asa de catre un baiat de care-i place), imi place sa simt siguranta cand sunt cu el, imi place sa fie relaxat, imi place sa pot vorbi cu el(nu trebuie sa flirteze non-stop), imi place sa ma ia in brate, imi place sa aiba o atitudine de du-te-vino(ma frustreaza pe moment dar cand da un semn de viata simt fluturasi in stomac), imi place cand imi da o scanteie de dragoste sa ma pot agata de ea cand il vad indiferent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah parerea mea este urmatoarea:"unele fete sunt materialiste adica:te plac doar daca ai bani/masina daca nu ai te baga in ****. fetele de calitate sa uita dupa baietii care se comporta frumos ca ele, inteligenti, care le acorda atentie, s. a P. S nu e valabila pentru timizi.prapaditi laughing hai pa!