| KindKid17 a întrebat:

Fetelor, ce va place cel mai mult la baieti?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu noi decidem ceea ce ne place si creierul nostru elibereaza dopamina cand intarnim ceea ce ne place

Răspuns utilizator avertizat
| relativsausigur a răspuns:

Primul aer de atractie vine de la sex appeal-ul lui, increderea lui in sine, cat de prezentabil e.
Al doilea aer de atractie ce completeaza toata chimia, este caracterul, reactiile lui si cat de bine te poate trata.
Mai trebuie sa mentionez ca uneori poate fi o chimie mare, fara a fi indeplinite cele mai de mai sus, o chimie ce vine de lasine, fara explicatie, deseori se intampla la 2 persoane ce sunt ca 2 poli opusi in acelasi timp asemanatori, aceasta as numi-o eu chimia reala.

| asdfq a răspuns:

Parul de la subrat si din nas

| Mary265 a răspuns:

Eu apreciez cel mai mult la un băiat caracterul si componentul fata de mine si putin fizicul (cat sa nu îmi fie rușine cu el)

| MariaAlexandra2017 a răspuns:

Caracterul, comportamentul și tipul de gândire pe care îl are.