| rares80gold a întrebat:

Ce le place fetelor la baieti?

Răspuns Câştigător
| Ioana22B a răspuns:

In primul rand o fata e atrasa de caracterul unui baiat.Trebuie sa fie amuzant, inteligent si sa nu te plictiseasca, sa simti ca oricat ai vorbii cu el tot nu ar fi de ajuns.Trebuie de asemenea sa o respecte, inteleaga si asculte...iar daca mai e si senisbil e perfect.Cat despre felul cum arata nu e asa important, atat timp cat simti acea conexiune a sufletelorwinking

| rares80gold explică (pentru Ioana22B):

Mai o chestie daca are 9 ani.

| DenyBuby a răspuns (pentru rares80gold):

Dacai vorba despre mine am 10

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie dragut, amuzant, inteligent, ingrijit, sa faca complimentebig grin si sa aiba incredere in el insusihappy. Sunt cele mai importante calitati ale unui baiat big grin.

| RammsteinHH a răspuns:

Sa frece bine, Sa stie sa satisfaca o fata, nu va ascundeti fetelor laughing.

| rares80gold explică (pentru RammsteinHH):

Ma robot de monta eu am 10 ani.

| RammsteinHH a răspuns (pentru rares80gold):

Pai si tu ce cauti la categoria asta? rolling on the floor
Te-ai pierdut pe TPU?
Nu gasesti categoria de Mikey Mouse? laughing

| rares80gold explică (pentru RammsteinHH):

Fitar caini poti sa taci ca daca ma apuc sa injur te faci popa de frica.

| RammsteinHH a răspuns (pentru rares80gold):

Nai nici par pubian si iti trebuie' sa injuri ma laughing?
Hai sa te vad pustiulica laughing

| rares80gold explică (pentru RammsteinHH):

Spun doar atat ca nu am timp. Eu nu sunt cretin sa injur pe net asa ca tine.

| aiud002 a răspuns (pentru rares80gold):

Si eu am 10 ani da ce sa-i faci?

| maddy100 a răspuns:

Sa fie dragut, sa fie educat, sa nu-si bata joc de persoana cu care este impreunabig grin