| Maxxie a întrebat:

Am si eu o intrebare fetelor ce va place la baieti?

5 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Sa fie sincer, fidel, sa ma respecte, sa fie romantic, intelegator, inteligent; nu suport tipii care se dau macho si cred ca au toate fetele la picioare; ca aspect fizic imi plac baietii cu tepi:X dar daca nu are tepi asta nu inseamna ca nu-mi place de el.pana la urma fiecare are farmecul lui personal.

| maryy a răspuns:

Ti-ai pus si tie intrebarea asta? Poate vei gasi raspunsul intrebandu-te pe tine.

| Scarlettt a răspuns:

Poi mai intai fata... apoi sa fie un pic popular destept si caracterul lui

| mihaela_4932 a răspuns:

Pentru mine aspectul conteaza cel mai putin pe mine ma intereseaza ce comoara ascunde in sufletul saulove struck

| AndyMcFlurry a răspuns:

Dragut, romantic, destept, aspectul, coafura :p, sufletul, modul lui de a fi, de a privi lucrurile, ochii lui :X Sensibil, iubitor, deschis, sa nu se gandeasca numai la stii tu ce.laughing modul in care te priveste, iti zambeste, iti vorbeste, tonul cald, tonalitatea echilibrata, rasul lui happy modul lui de a te alinta...nu imi place modul de a filtra intr-un mod obraznic si mai degraba..." Daca as avea un trandafir langa mine de cate ori m-am gandit la tine, atunci as fi inconjurat de o gradina infinita de trandafiri" asta imi place mie happy si sa fie si foarte putin poatic.

sper ca te-am ajutat happy