| Tigrul15 a întrebat:

Ce le place la fetelor la baieti thinking

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Prima categorie (fete rele): vor baieti cu muschi, nesimtiti, cu bani, bmw, porsche, ferrari si vila cu servitor. Fetele de categoria 2ª (alea cuminti): un om normal, iubaret, indiferent de salariul care il are pe luna net/brut, sa fie politicos si destept, nu conteaza ca e gras sau slab, tras la fata sau cu obrajii cat mobidick. Problema e ca mai multe fete de categoria 1ª se afla afara printre noi.

| VerdeLila a răspuns (pentru mgtow):

laughing)
si daca facem o selectie dintre toate adjectivele ce tip de fata reiese?
adica un baiat cu muschi e anormal? sau daca ai un bmw de ex, nu poti sa iubesti ca si baiat? sau daca esti destept, nu te poate iubi "o fata rea"? lamureste-ma, te rog.

18 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Testosteronul stimulat de catre hormonul luteinizant din adenohipofiza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de raspuns. Fiecare fata cu gusturile ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-ţi fie ruşine! sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiasca copy-paste si plagierea. happy

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Taci mai, nu vezi ca e campion? b-)

| anonim_4396 a răspuns (pentru CinevaNou):

La plagiat happy? Am vazut. Hai sa luam si viata altora si sa ne prefacem ca este a noastra.winking

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, nu vezi ce face lumea pentru un tricou?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CinevaNou):

Poate il doneaza la copii. Haha, am chef de glume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stie sa scrie corect.

| VerdeLila a răspuns:

Ce inseamna 3 stelute? si de ce sa-ti fie rusine?

| Sarai a răspuns:

Sa scrie corect :3...

| Tigrul15 explică (pentru Sarai):

Scriu corect dar exista si " corectia de la telefon" pe care am apasat-o din greseala...

| Hossam a răspuns:

Depinde. Sunt fel si fel de ''fete''. Caractere diferite, mentalitati. In primul rand fizicul. Asta e clar. Nu se uita nicio fata la tine daca ai 1.50 cm inaltime, urat si cu un IQ subzecimal. Pe planul doi e starea finaciara. Trebuie sa ai cel putin un job. Cum altfel s-ar uita cineva la tine daca tu nici macar nu muncesti. Bine, ti-am zis... depinde peste ce fel de fete dai.

| Tigrul15 explică:

Corectia de la site :@ eu scriu corect atat ca nu am caciulitele pe a si I...

| Tigrul15 explică:

V-am spus ca tastatura de la tel îi tampita... are corectii :@

| Sincu_Isabela_F._1999 a răspuns:

Baietii care scriu corect. Adoram chestia asta!winking laughing

| Carmen00001 a răspuns:

Cred ca fetele adevarate, cu minte apreciaza cel mai mult la baieti caracterul si atentia pe care le-o acorda