| anonim_4396 a întrebat:

Ce le place fetelor la baieti?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde de la caz la caz... unele apreciaza aspectul fizic, altele inteligenta, umorul, altele marimea...contului, a masinii, a casei...

84 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne plac cu muschi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bani, bani, averi, masini. Numa la asta se gandesc fetele din ziua de azi (unele) uf fetele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MEMEILE sunt complicate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 13 ani si stiu de la multi colegi ca o fata pe care o plac ma palce dar nu vrea sa recunoasca nici pe mess si nici fata in fata. ce sa fac ca sa fiu sigur ca ma palce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le place sa te duci in dormitor si sa le arati cat de mare este penisul si ce poti face cu el\specialist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Penisul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ochishorii))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dgyghhggjhngfkjhjfhjuuj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetelor le place uneori sa rada de baieti, sa-i faca sa dea tot ce pot si sa arate de ce sunt in stare...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteza cati bani ai si conteaza cat de intelegator iubaret curat bine imbracat si sa fii tu insuti happy 0727998745 (12 ani)

| DarthRevan a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios, iti dai numarul de telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca in primul rand trebuie sa fie sincer cu ea si bland, sa o cuceresti facandui complimenta si sa o respecti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unor fete infatisarea bani bunul simt comportamentul inteligenta lucrile pe care le au in comun aspectul fizic si altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baieti uni sunt muschilosi alti nu sunt si alti sunt romantichi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda le plac banii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai q7 le ai p toatelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff I don't want to see
uite, eu nu sunt de acord cu fetele materialiste, fitoase, pitipoance, curve.etc
sunt fata si eu, la un baiat pun in primul rand accent pe aspectul fizic, felul in care se imbraca. apoi personalitatea.numi plac deloc manelistii, cocalariiphbbbbt.in general hip-hop-erii si rapp-erii sunt-->~p=:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele sunt aproape toate cur**

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta ma intreb si eu...ce le plac femeilor? ca multe spun ca le plac barbati puternici si sa se simta protejate. Altele spun la un barbat imi place sa fie ingrijit sa aiba simtul umorului etc, dar in realitate femeile vor f multe si de cele mai multe ori cat ai fi de iubitor cu simtul umorului si atent cu ele, pe femei e greu sa le multumesti

| Loola19999 a răspuns:

Pff.Pai trebuie sa stie sa trateze o fata love struck, sa fie amabil :d, sensibil day dreaming,nu trebuie sa fie Fat-Frumos chatterbox, pur si simplu dragut love struck, nu trebuie sa aiba media 10 x_x chatterbox, dar nici repetent! laughing big grin Pff.sa fie cat de cat slabut :d Sa ma asculte cand ii vorbesc, sa ma inteleaga.ETC. :p love struck

| denisnou a răspuns:

Sunt un baiat si vreau sa va spun un lucru fetelor le place in ziua de azi umorul in special la baieti credeti-ma sunt din lugoj si sunt foarte amujant si sa stiti cfa am succes la fete

| raduilinca a răspuns:

Sa fie iubitor, protectiv, ochii, aspectul fizic (daca are corp lucrat) si sa gândească matur sa țină o relație serioasă

| elenaele99 a răspuns:

Pentru mine un baiat trebuie sa fie aratos atent destept romantic unele fete nu gandesc ca mine dar depinde3 de person alitatea fetelor