| alexskater a întrebat:

Ce le place fetelor la baieti?

12 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

Noua ne place in primul rand sa aveti suflet. Sa stiti sa iubiti, sa ne respectati, sa vorbiti frumos, sa fiti sinceri cu noi si sa nu profitati de noi. Intelegi ce vreau sa spun doar daca esti asa cum am descris. Succes

| Graphee a răspuns:

- Înţelepciunea, comunicarea, sinceritatea, şarmul, dragostea, zâmbetul, expresivitatea ochilor, romantismul.

| Jack a răspuns:

O sa afli tu cand o sa mai cresti rolling on the floor!

| Cita a răspuns:

Unealta. smug

| rapa a răspuns:

laughing jack

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Banii.

| anonim3_9723 a răspuns:

Gresit! intrebarea corecta era "ce vad fetele la cei care au freza castron, se imbraca si se comporta ca gay-ii?(optional:si o alunita de curva deasupra buzei)"

| danny15 a răspuns:

PUla

| RedLove a răspuns:

Sa fie popularlaughing, si atunci frumusetea, ochi, si pe ultimul loc sufletullaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...depinde de fata si de cat le duce capul! Crezi ca toate sunt la fel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici ele nu stiu.

| De3 a răspuns:

Mie in general la un baiat ma atrag ochii (sa fie albastrii)
si sa fie sincerbatting eyelashes