| xXx_6498 a întrebat:

Ce mai faceti? De revelion unde va duceti?

6 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

În Madrid tradiţia spune să mănânci struguri de Revelion. Deci probabil voi fi în Plaza Mayor sau Sol şi voi păpa struguri. Asta dacă nu voi fi în vreun club, ceva happy

| 10011993 a răspuns:

Eu il fac la prietenul eu acasa! impreuna ca cei mai buni prietenibig grin sper ca va fi frumos!big grin:*

| Kiyy a răspuns:

Eu voi petrece revelionul la nasa mea. Pentru ca sta la curte. Si ne vom urca pe casa sa aruncam cu artificii si cu pocnitori happy

| p1nk a răspuns:

Ma pregatesc de Sarbatori.Revelionul il voi petrece cu prietenii, vom inchiria o vila ceva presupun thinking Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine.Ma gandeam daca ma duc la artifici, de obicei e aglomerat.Mai bine stau acasa poate cumpar niste artifici. Tu?

| Creolina a răspuns:

Eu il fac la prietenul meu acasa love struck! impreuna cu cativa
prieteni love struck. Sper cane vom distra love struck! :*