| RAY a întrebat:

Ce mai faceti? cum o mai duceti?

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc sa fac bine, dar o duc raaauu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

greu, da ce să facem laughing
tu ce faci? happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Aiurea,am o senzatie aiurea sentimentala

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

grea singurătatea?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mai aiurea e cand placi pe cineva si nu-i poti spune asta pentru ca te-ai comportat ca un porc cu ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

wow, ray place pe cineva. nu erai tu timpul dificil care zicea mereu că nu se îndrăgostește și că vrea pe cineva doar pentru sex?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Inimi nu-i te poti opune asta e, nu mereu vreau sex nu sunt chiar asa obsedat sexual ce naiba mai si dorm sa am putere, plus ca am mai scris ca avem 2 nevoii sexul si iubirea ca nevoi fundementale sociale umane

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

înțeleg, dar erai genu care nu credea în femei. în fine, sper să-ți rezolvi problemele. deși nu arăți, știu că ești un băiat bun.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sufer de obsesie compsulsiva sunt starii in care ma exprim prea obsesiv si negeativ,am gasit multe persoane pe aici care au acest sindrom nu e este usor sa stii,a crede are mai multe intelesuri, de exemplu daca o femeie imi spune ca se numeste alina doar nu o sa i cer bulentinul, depinde de fiecaresiatuatie, eu am spus ca numai cred ca iubire si ca o fata poate fi sincera si serioasa, cei drept ofata m-a facut sa exagerez in ultima vreme

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

înțeleg straight face

| RAY explică (pentru anonim_4396):

E naspa daca spui ca sunt baiat bun, pentru ca voua nu va plac baieti buni, trebuie sa imi tatuej corpul cu semne satanice sa vada lumea ca sunt rau

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

ba nu e așa, de ce generalizezi? adică pe o parte ai dreptate, sunt prea multe care își doresc alte chestii, dar asta nu înseamnă că toate sunt la fel, cum e și în cazul vostru. nu trebuie să îți faci vreun tatuaj laughing trebuie să fie cineva în lumea asta și pentru tine, și o să apară la momentul potrivit.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

La toate va plac curvari, baieti nebuni si rai pai vad eu cu ochii mei asta, baieti cuminti in freindzone

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

zici asta pentru că n-ai întâlnit persoanele potrivite. repet, nu generaliza.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Adevarul e ca baieti cuminti sunt plictisitori o spune partea mea feminina sa spun asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

ești mai încăpățânat ca mine laughing o să apară cineva într-o zi și o să te facă să-ți schimbi părerea asta.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ok

| Dante30 a răspuns:

Mai aiurea/singur/prost/dubios decat m-am simtit in cei 20 de ani de-i duc in spinare...+- incert de viitor si ce decizi sa fac/cum ma vor afecta pe termen lung/scurt.