| RAY a întrebat:

Ce mai faceti? o duceti bine?

14 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Bine facem(cel putin eu O-O).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca patronul.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce fain de tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce, tu o duci rau?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pai stau cu doua fete nu stiu pe care sa o aleg, nu man doar ca ma plicti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vii la mine,Am o mini ferma agricola, iti dau casa, masa, lingura si furculita, un hectar de pamant si activitate cat vrei.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Daca ai avea laptop, internet as veni

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai eu vreau sa te scap de plictiseala si tu tot la laptot tragi: Am si dinatea ca vezi bine ca scriu pe internet, dar iti castigi existenta prin diferite activitati.Ai timp si de internet daca la 9 seara nu te ia somnul.Eu cred ca te ia.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da nu prea ai ce lucra totul e mecanizat, adica sa dai hrana la animale nu, vorbesc de agricultura

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hrana, sa le aduci de pe camp ce ai recoltat,apa,sa le cureti,sa te joci cu ele,sa le mulgi,sa faci branza,sa o vinzi,abia apoi sa te duci sa iti incarci internetul.E mceanizat numai pana la un punct,adica arat, semanat si prasit odata. Dupa ce creste porumbul mai mare, intri cu sapa. Ziceai ca ai probleme cu greutatea? Aici scapide grasime fara efort, garantat si fara misto. Orice activitate de aici e totuna cu cea de la sala, antreneaza aceleas grupe de muschi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i munca multa, primavara doar, dimineata doua trei ore pana se ridica soarele si deara la fel dupa caderea soarelui.restul.stai la umbra si tai frunza la caini.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mananci ECO fara E-uri, adica carni, lapti si ligumilaughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sincer as vrea sa slabesc as munci gratis vb serios, am 66 de kg la un 1, 60 m inaltime ceea ce e foarte mult, statul pe scaun, zaharul mau terminat, mias gasi si o mandra ce frumos

| lilianaadelina a răspuns:

Cel mai bine