| melli22 a întrebat:

Ce manichiura imi recomandati pentru unghii mici? Fundita``

9 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
http://images.google.com/......tp?/imgres r:31, s:0&biw=1676&bih=813
http://images.google.com/......tp?/imgres r:0, s:0

http://www.youtube.com/watch?v=D9H21QwRJ2o&feature=channel
Poți să-ți faci o culoare simplă și apoi adaugi cu altă culoare buline.
Baftă!

| Anablondyi a răspuns:

Un lac discret ar fi ideal :*:* NU french pentru ca arata oribil pe o unghie mica I don't want to see un roz pal sau chiar transparent cu o biluta de lac galbenwinkingeu asa mi-am facut dar cu biluta albastra(adica era un punctuletz )

enjoy:*

| alexandra22 a răspuns:

French si modele ca acelea care se lipesc

| alexandra22 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti faci manichiura frantuzeasca si sa pui modele care se lipesc.

| Michidutsa a răspuns:

Cu o culoare dragalasa, ceva roz deschis asta daca iti place :d. Arata bine.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti iei abtipilduri dinalea pentru unghii sau ceva de genu,, si sa dai cu lac peate ele.

PS: iese super incearca!

bye:*

| dydy99_6550 a răspuns:

Eu zic ca nu prea ai ce sa faci daca ai unghii mici...si eu tot unghii mici am, sa iti zic ce fac eu :mi le dau cu lac din ala cu sclipici (ar fi mai bine albastiu sau mov) e doar o idee folosesteo deaca vr!

| eddy_5426 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gJxYhQpuc0c asta sper sa te ajute. si daca nu te supara sa-mi dai fundita:x. n am primit nciiuna pana acum :(