| RozyRozyRozy a întrebat:

Eu am unghiile mici si as vrea sa imi fac o manichiura frumoasa. Ce manichiura pentru unghii mici stiti? As vrea poze.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| MeGustaXD a răspuns:

Caută pe YouTube utilizatorul cutepolish. Sunt tot felul de modele şi pentru unghii scurte şi îţi arată cum să le faci prin tutoriale simple. Baftă!happy

| Vocaloid a răspuns:

Din pacate nu stiu dar pot sa iti zic cum sa faci ca unghiile tale sa fie frumoase cu sclipici sau modele faine.Numai sa imi ziciwinking

| RozyRozyRozy explică (pentru Vocaloid):

Da spune-mi te rog! dar vezi ca ti-am trimis un mesaj pe privat citeste.l te rog! big grin

| Vocaloid a răspuns (pentru RozyRozyRozy):

Mesajul la mine inca nu a venit dar nu-i nimic ca pote dupa ce iti zic poate ajungewinking.
Da deci daca vrei sa ai doua cunoi pe ungi si cu model iti zic cum sa faciwinking
Dai cu o culoare si stai o ora cu ea adica pana se usuca si nu se mai sterge tare usor. Dupa care pui a doua culoare si o lasi oleaca sa se usuce deci nu mult. Dupacare ei un betisor de urechie care il pui oleaca dar chiar oleaca in acetona si apesi incet cu el si faci forme pe unghii.

Ce mai e fai e sa ei stichere mici de pus pe unghii si cu acetona si alea sunt super fainewinking

| Giiee a răspuns:

Https://www.facebook.com/......media/set/
Uita-te aici:x
Funda?!:o3

| biancapop47 a răspuns:

Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=h2CWHDEw4Ys

Acesta este canalul meu de YouTube şi sunt nouă. Chiar m-ar ajuta dacă ai arunca o privire şi la celelalte videouri şi poate şi un subscribe, pentru noi videouri de beauty, fashion şi DIY.Mulţumesc!