| ElleElenaElle a întrebat:

M-am saturat de unghii mici. Vreau niste metode pentru cresterea lor dar fara unghii false sau marirea lor la manichiura la coafor

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Lasa-le sa creasca si ai grija de ele. Pileaza-le saptamanal si poti chiar sa le tii o data la doua saptamani intr-un bol unde ai pus zeama de lamaie, le va intari. Si uleiul de masline ajuta:*

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Timp de o saptamana foloseste ulei de masline ca sa iti masezi unghiile si tratament cu vitamina b5 de la farmec iar apoi foloseste-le odata pe saptamana. inainte sa te dai cu oja colorata de fiecare data foloseste un intaritor sau tratament sub oja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Iti trebuie calciu.Trebuie sa mananci multe lactate si fructe.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ai nişte sfaturi aici,
http://www.ziare.com/......ede-895240
Te pup!

| SaschaM a răspuns:

Doamne ce m-am saturat de calciu :)) Nu iti trebuie niciun calciu si nicio vitamina. Citeste aici despre cum sa le cresti si sa le mentii lungi, sa nu se rupa/exfolieze http://mypsychonails.blogspot.ro/......ls-so.html

| patriiiii89 a răspuns:

Pai daca te duci la coafor cea de la manichiura si pedichiura iti va spune ce trebuie sa folosesti pentru cresterea unghiilor.

| Flaviia16 a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php

pe mine m-a ajutat acest produs foarte mult. bafta!

| MuzicaBooM a răspuns:

Decat sa faci tu ceva, mai bine mergi la coafor, si ceri sfatul unui manechiuristwinking