| chels95 a întrebat:

Ce masti imi recomandati pentru tenul palid?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Hmm, eu zic ca dieta te-ar ajuta sa pui ceva culoare in obraji, nu mastile. :-?
SI iesi mai mult pe afara, mai spre seara sau dimineata, cand soarele nu arde tare. Intra pe http://www.mypyramid.gov/ sa vezi ce recomandari gasesti referitor la alimentatie, cred eu ca daca vei urma cat de cat acele sfaturi te vei colora un pic in obrajori. :D

4 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Un cred ca exista asa ceva da poti incerca un fard de obraz
http://www.perfecte.ro/make-up/cum-sa-aplici-fardul-de-obraz.html

BAFTA!:)

| luna a răspuns:

Mastile sunt pentru diferite tipuri de ten(gras, uscat sau mixt). pentru tenul palid nu exista. Iti sugerez putin fard de obraz insotit de un machiaj si un ruj care sa iti puna in vedere mai mult ochii si buzele. Evita fondurile de ten.

| raissa a răspuns:

Http://www.jurnalulnostru.from.ro/ten.htm gasesti tot ce ai nevoie.sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit undeva ca masca de cirese da o nuanta rozalie pielii.Ai putea incerca cu visine(banuiesc ca au cam acelasi efect). Lasa masca sa actioneze 20 minute si fa-ti cate una de doua ori pe saptamana.