| a întrebat:

Cum sa-mi fac parul ondulat fara placa,ondulator, perie si feon?

Răspuns Câştigător
| melaniame a răspuns:

Te speli. pe parul us iti pui bigudiuri de plastic sau daca nu ai bigudiuri faci din niste fasii de carpa ca si ncum ai prinde bigudiul. apoi stai cu el asa peste noapte iar dimineata gasesti bucle.

9 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Cu bigudiuri.

| Ella3133 a răspuns:

Dai pe par cu spuma si ori il impleteti in codite mici ori il pui pe bigudiuriwinking

| lSummerl a răspuns:

Cu bigudiuri

| Quanah a răspuns:

Dupa ce te speli, faci cocuri mici, cu suvite subtiri, le prinzi si le lasi asa peste noapte... Dimineata il aranjezi

| MyMyutza a răspuns:

Pai cu bigudiuri.big grin

| Spanic a răspuns:

Cu bentita, un fel de accesoriu il pui inprejurul capului si rotesti cite o suvita
http://www.youtube.com/watch?v=BLeSKaPaUOA&feature=player_embedded chiar functioneaza. Fundaaa

| Irisfrumusika192q a răspuns:

Icearca sa ti-l pui pe bigudiuri. pls funda!

| Xirinax a răspuns:

Poti sa iti prinzi seara 2 sau patru cozi impletite le lasi pana dimineata, dar nu dureaza mai mult de 1 zi

| ingeras2003 a răspuns:

Ai nevoie de bigudiuri. Dupa ce le pui iti uzi parul. Astepti sa se usuce si iti dai jos bigudiurile.