| Live.Laugh.Love a întrebat:

Ce metode de a-mi indrepta parul stiti [am parul scurt]? Fara placa! Fundaaa

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca se usuca natural mai rau s increteste.
scumpalove struck daca vrei sa il indrepti fara placa, cu peria rotativa si cu feonultongue
sau te dai cu spuma dp acea il piepteni cu un pieptene cu dintii raritongue

funda:X?

5 răspunsuri:
| yoyodedeea a răspuns:

Nivea straight and easy happy

| Gigiku a răspuns:

Acu` nu stiu, zic si eu, sunt baiat.
Am vazut ca se fac reclame la diferite sampoane care iti fac parul drept. Sau ai putea incerca un tratament.

| Xtina_8376 a răspuns:

Cu peria aia rotunda pentru coafat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce te speli la cap, il piepteni si il lasi sa se usuce singur. se va usca drepttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sampon nu merge pentru ca am incercat si eu, iar sa te usuci natural indiferent ca te-ai pieptanat inainte tot ondulat ramane. Deci probabil cu peria.