| VadSuneteAudCulori a întrebat:

Ce metode folositi sa va indreptati parul? eu nu pot deoarece imi este cret si daca il fac cu placa se face la loc...alte metode in afara de placa? fundita

3 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin este samponul de la nivea care iti face parul drept dupa ce te speli.Sau este la avon ceva balsam, este un tub portocaliu, care iti face parul drept. Te speli cu sampon normal dupa aceea iti pui balsam si masezi bine pe tot parul, si iti face si parul moalebig grin mie mi-a folosithappy succes

| Frumusete a răspuns:

Buna. Sunt si metode naturale si artificiale sa iti indrepti parul. Iti dau link cu un articol unde gasesti mai multe metode utile: http://www.divahair.ro/......d_natural.

| livia_twilight a răspuns:

Foloseste un sampon de intindere a parului. la mine functioneaza