| paty00 a întrebat:

DAU FUNDA! Blondul cenusiu anuleaza nuantele de roscat/portocaliu din par?(sunt vopsita blond dar are reflexiile acelea roscate)-as vrea sa stiu daca ele dispar daca as opta pentru o nuanta de ceusiu.

Răspuns Câştigător
| normana a răspuns:

Sa nu faci vreo greseala am o verisoara si a avut aceeasi problema acum ea are parul de culoarea alba ii sta naspa.Du-te la specialist sau doctor de familie altfel se poate sa-ti ramana asa chiar daca il vopsesti dupa 3-4 spalari se decoloreaza si sta urat.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu dispar din prima, trebuie sa te faci in repetate randuri daca vrei sa scapi definitiv de reflexiile roscate

| Snowfall a răspuns:

Roscatul este foarte greu de scos din par, nu cred ca va fi suficient sa te vopsesti o singura data pentru a iesi.