| biuuu a întrebat:

Ce pantaloni mi-as putea lua de Paste

si ce geaca daca s-ar putea mai eleganta dar nu foarte

Răspuns Câştigător
| Wooddy a răspuns:

O pereche de blugi mulati albastrii deschisi.si o geaca scurta alba.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in materie de pantaloni ti'as recomanda blugii, elastici iar jos cu acele " manecute " mult ma elastice si vizibil diferite care tin blugii pe picior si le dau un aer de mini salvari.
Iar geaca, iti recomand gecile stil sacou, sunt superbe. Pe bej, negru si alb, dar pentru o geaca nu este indicat albul. Albul se murdareste in mai putin de doua zile, si nu iti permiti sa speli geaca atat de des.

| k0ryna98 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres sunt foarte draguti si o geaca din imitatie de piele sau jeansii sa fie negri:X:XX:X