| lepy706 a întrebat:

Ce parere au fetele de baietii cu codita? happy :3

Răspuns Câştigător
| SarmalutaPuternica a răspuns:

Mi se par dragalasi si daca ei vor coada e problema lor ba mai mult le recomand sa fie ei naturali si sa le faca in ciuda la oamenii care ii barfesc:d

| lepy706 explică (pentru SarmalutaPuternica):

Da, ai perfecta dreptate,
Am "codita", stiu pare putin ciudat, toata lumea se uita la mine laughing si mie chiar imi place, te face sa iesi din "peisaj".

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie personal nu-mi plac absolut deloc. Nu vad deloc masculinitate intr-o astfel de frizura.

| syd2 a răspuns:

Buna!
Totul depinde de fata.
Semnat Putin Vodka 228.

| Mieeez666 a răspuns:

Ciudați.

| lepy706 explică (pentru Mieeez666):

Bravo ba!
Dupa cum vad esti baiat asa ca stai la locul tau, daca te crezi fata e ok.

| Mieeez666 a răspuns (pentru lepy706):

De unde stii ca nu-s? :>
Ma iau dupa Sleep...
Orice are "codita" e ciudat, ca-i fata, ca-i baiat, ca-i extraterestru.
https://www.google.ro/......ps?/search
Ciudati.

| Mieeez666 a răspuns (pentru lepy706):

Urati...ciudati..HUO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu sincera mi se pare de prost gust. Nu vad rostul unei astfel de frizuri, e doar parerea mea.

| kiri11 a răspuns:

Depinde si de structura fizica a baiatului. Baietii de obicei isi lasa parul lung intre varstele de 15-25 de ani - dupa care din cauza muncii sau altele renunta la acesta.

| bibi518 a răspuns:

Mie imi par adorabili laughing
sunt diferiti, mi se par mai interesanti decat baietii care au acelasi stil, macar astia ies din monotoniewinking

| sunttimida a răspuns:

Mie îmi plac. Sunt diferiți. happy

| Aaddiinnaa876 a răspuns:

Mie imi plac, dar depinde si de gusturile fiecareia.