| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere au băieții despre fetele mai timide?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Eu unul am o parere foarte buna. Prefer una timida decat una cu tupeu, care sa rada non-stop fara niciun motiv si sa ma faca sa ma simt prost.

Chiar daca cu fetele timide, trebuie sa am mai multa rabdare, sincer nu ma deranjeaza. Imi plac fetele de genu' deoarece stiu ce este ala bun simt, respect + ca-s si sincere si sunt mici sanse sa te dezamageasca. happy Oricum, cu cat e mai timida, cu atat mai multa incredere pot sa am in ea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are ce sa imi placa la una timida. Stai sa scoti cu clestele vorbele de la ea din gura, plictisitor rau de tot.

| 1231242 a răspuns:

Sunt bune de sex, neveste, mame...

| 94Lucifer94 a răspuns:

Sincer îmi plac fetele mai timide, mă fac să adopt acea față de băiat cuminte și sincer big grin
Îmi place să le fac să se deschidă, puțin câte puțin, până ajungem să vorbim despre lucruri pe care nu le-a mai vorbit cu nimeni, depinde laughing
Este o experiență frumoasă, dacă ar fi să aleg între o tupeistă și o fată timidă, aș alege pe cea timidă. Totul ține de controlarea emoțiilor.

| NUSHNUSHNUSH1231 a răspuns:

Cam toti baietii plac fetele timide laughing