| Cr7adi a întrebat:

Ce părere aveți despre epilatul sprancenelor la bărbați?

10 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Eu sunt fata, si nu prea imi plac baietii exagerat de pensati. E de ajuns sa ia firele dintre sprancene (zona aceea de la nas, spre frunte), si daca sunt foarte stufoase, putin de tot pensat. Mi s-ar parea penibil sa am langa mine un barbat cu sprancenele mai pensate si arcuite decat mine. laughing)

| HolyPotato a răspuns:

Nu, dacă te uiți în jur ce fel de băieți vezi pensați? Cocalari, bineînțeles. Băieții sunt mult mai atrăgători fiind naturali, masculini cum i-a lăsat mama natură. Dacă ai păr între ochi de genul mono-sprânceană, atunci pensează acea zonă dar atât.

| AgathaRo a răspuns:

Putin cam ciudat probabil ai vrut sa zici de pensarea sprancenelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pensat da, dar epilat? straight face Chiar face cineva asta si sta asa?!

| svartirhimnar a răspuns:

Gay. La fel ca epilatul pe picioare.

| HeaHwaYoung a răspuns:

Gay, ori bulangii laughing

| Soldatul a răspuns:

Eu sunt de parere ca acest lucru este o mare prostie.

| AddaMaria a răspuns:

Cred ca te referi la pensat. thinking E okei daca nu exagerezi(adica sa ai prancene mai subtiri si mai pensate ca fetele).

| StrangerInAStrangeLand a răspuns:

Daca ai monospranceana, poti sa le retusezi un pic. Daca nu, ramai cu ele naturale. E mai bine, crede-ma!

| anonima123123123 a răspuns:

Buna! Mie mi se pare de 1000 de ori mai atragator un baiat pensat, adica pare ingrijit si decat sa il vezi pe unu cu niste sprancene foarte groase, stufoase si urata.Si nu trebuie neaprata pensate pe la cine stie ce salonae sau ceva de genul. Poate decat curata daca ai deja o forma frumoasa si cat de cat aranjata.Te pup.Pa-pa :*