| Rachetul a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview speed city? Merita sa fie cumparata?

6 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Depinde pentru ce o iei. Aceasta tableta este una normala, nu are nimic special dar este foarte buna daca vrei sa intri pe internet si sa te joci jocuri nu foarte performante.

Iti recomand sa citesti aici parerile celor care au cumparat-o deja: http://bit.ly/16vhzcT

Răspuns utilizator avertizat
| Swiftt a răspuns:

Eu iti spun sincer ca merita. iti merita fiecare banut.

| Rachetul explică (pentru Swiftt):

Am auzit ca are ceva probleme cu incarcarea cu rezistenta display ului e adevarat?