| priya a întrebat:

Ce parere aveti de bijuteriile in stil indian? ar merge si la noi combinate cu ceva haine?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Tinutele etno revin in trend asa ca o combinatie de bijuterii indiene cu o tinuta adecvata poate fi OK.

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Normal ca ar merge, dar depinde si ce haine imbraci.Nu cred ca se potrivesc la orice stil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult ca am avut un iubit din india, le am si acum dupa atatea ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bijuteriile indiene merg la aceste bluze, ps : da pana gasesti Bluze pictate.

http://hippiebox.wordpress.com/