| Elena1234456 a întrebat:

Ce parere aveti de blondele cu ochii negri?

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Unele sunt dragute, altele mai putin dragute

| MyMindRules a răspuns:

Lasa blondele, ochii negriiiiiiiiiii =p~!

| irina_8165 a răspuns:

Super dragute si simpaticehappy

| ピンク a răspuns:

Eu sunt blonda cu ochi albastri, sora mea e blonda cu ochii negri si pot sa spun ca e absolut... adorabilicioasa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele in general sunt dragute, daca au si ochii negrii sunt si mai dragutewinking

| Andeuta a răspuns:

O pretena de-a mea arata asa eu cred ca sunt dragute si speciale intr-un feltongue

| facepalmlol a răspuns:

Pai,nu sunt tot oameni? Sau ar trebui sa le zic"oame"?
Le scot ochii in evidenta, atata tot.

| Klaryssa a răspuns:

Intr0un singur cuvant...Adorabilicioase! sunt speciale mai els pentru ca ochii ies in evidenta, parul le face mai senine si tenul acestora este unul dorit de multe fete.Eu am parul saten deschis spre blond cu ochii castanii dar mereu am vrut sa fiu blonda cu ochii negri big grin

| DeKoniec a răspuns:

Sunt deosebite.

| LorenaAnca a răspuns:

Toate fetele sunt frumoase in felul lor. Mi se par dragute, insa tot prefer blondele cu ochi albastri.

| ღHinataღ a răspuns:

Urasc blondele...Parul meu e aproape negru, la fel si ochii.

| RazvanRms a răspuns:

Unde ma inscriu si eu la concurs? laughing

| Anonimaa77 a răspuns:

Inca nu am vazut blonda cu ochii negri o.O

| aikman01 a răspuns:

Unde ma inscriu sa cunosc una? happy

| Elena1234456 explică (pentru aikman01):

Vreau eu sa ma fac laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mikeofficial a răspuns:

Ceva mai special!