| BornToDie67 a întrebat:

Ce parere aveti despre crema coloranta pentru par de la Garnier? Credeti ca amoniul afecteaza parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Orice produs chimic afecteaza parul!

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, in timp s-ar putea sa ai probleme ca caderea parului.

| tomi10 a răspuns:

Buna da daca ai parul mai sensibil o sa ti-l arda si o sa-ti cada.lasal asa cum este mai bine natural si sanatos.happy