| Xeniaa a întrebat:

Ce parere aveti de cura prin infometare?

10 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

E o mare prostie
daca urmezi o cura de acest gen va aparea efectul jojo

slabesti cu 4 kg acum si pui 8 dupa

mananca des si putin, fa sport si nu manca seara.

vei slabi!

| DakotaRoyse a răspuns:

Prostie.

| MMihai a răspuns:

Așa se moare de foame!

| getutageo a răspuns:

Cura prin infometare nu este ceva OK deorece dupa ce ai tetminat cura si incepi sa mananci vei manca mai mult ca de obicei si risti sa te ingarasi mai mult...eu asi recomanda sa mananci dimineata o jumatate de grefa sau un pahar de suc natural tot de grefa la pranz peste peste la gratar sau carne de pui (pe saturate) iar seara pana in ora 18; 00 un mar sau o salata

| TommyHilfiger a răspuns:

Niciodata sa nu incerci. am incercat si eu si a inceput sa m a ia cu dureri de cap, voma si tot tacamu, si asta numai dupa 4 - 3 zile de incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jalnica, si cand te apuci sa mananci sa vezi cat mananci oh go on si a doua zi organismul iti cere mai mult decat in ziua trecuta. oh go on

| newarena1 a răspuns:

Nu as recomanda, cu toate ca o folosesc si eu. 2 saptamini ma infometez, dau 6 kg, apoi in urmatoarea luna maninc ca nebuna si adaug inapoi 8

| Deyuuloovee a răspuns:

Una proasta. Pentru ca poti devenii anemica. prietena mea a incercat nu manca absolut aproape nimic apa sau suc folosea dar mancare in nicun caz doar cateva dulciuri si a ajuns maicasa cu ea prin spitale. Nu te sfatuiesc sa faci asta

| Toretto a răspuns:

Nu este deloc indicata, mai mult rau iti faci decat bine. Cel mai recomandat este sportul. Alearga in fiecare zi, mergi la sala, ai grija la ce mananci si totul vine de la sine, nu are nici un rost sa nu mananci, gandeste-te ca din cauza asta in timp poate sa apara ulcerul. Succes

| darkingxx a răspuns:

Are efect, dar dupa ce termini trebuie sa te uiti la ce mananci ca altfel pui dublu pe tine, sau te ingrasi d la oricebig grin