| andreeeeea a întrebat:

Ce parere aveti de cura de slabire cu apa?:-s

Răspuns Câştigător
| OFetitsaRoz a răspuns:

Pe fiecare seara bei un pahar cu apa si lamaie iar dupa nu mai mananci...slabesti 100% si eu am slabittongue(fundita?)

5 răspunsuri:
| andreeeeea explică:

Pink nu ai inteles
nu sa traiesti NUMA din apa
frate ca mori asarolling on the floor

in ideea sa mananci normal.nici putin nici sa te indopi
dar sa bei MUUULta APA>. cam 4 litri pe zi.
cica slabesti asa
dar mi se pare cam exagerat
adica eu beau doar 2 si ma duc din 5 in 5 min la baiestraight face
si e enervant ca in timpu orelor nu toti profii ma lasa sa ies.si e chinrolling on the floor

| scarlethara a răspuns:

Stiu ca o practica madonna
si cred ca da rezulatate

| pink_7086 a răspuns:

Tu ce crezi, poti trai doar din apa si aer?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O practica dracu!laughing Scarlthara.si eu practic cura de slabire cu. pepene rosuchatterbox! pana mea.nui adevarata.ce.traiesti tu o saptamana doua trei numa cu aer si apa.si ceva mancarica pe acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata prostie pe cel care ti-a spus asta. apa ingrasa fetelor mai ceva ca grasimea vezi aici cure si diete chiar si exercitii pentru slabit si intretinere http://dietapentrutine.blogspot.com mult noroc