| Aiicha a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Incandescence de la avon? persista mirosul mult timp?

3 răspunsuri:
| Cristary a răspuns:

Am si eu. Nu'i asa grozav. Si mirosu' nu persista. De fapt, tine vreo cateva minute dupa parerea mea laughing. Parfum prost si ieftin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu dar rezista ft ft putin... ajunsesem sa-l folosesc in casa doar doar sa-l consum.parfum cu miros super si cu persistenta de la avon mi se pare todey, doar ca e ft dulce, dc iti place genuhappycere o mostra unui reprezentant

| mystik a răspuns:

E fine, miroase placut si aroma se pastreza multisor...