| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul de la avon mesmerize black pentru barbati? si vreau sa stiu daca persista mult

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Eu il ador, sunt inebunita după el big grin acum nu pot sa îți spun exact cat persista, sa zicem ca in jur de 5 ore il simți mai puternic, după își pierde intensitatea.

| SandicaGabriela a răspuns:

Este un parfum care persista si miroase foarte bine. Daca esti din Bucuresti si vrei sa il testezi, te pot ajuta.
Click aici pentru comanda https://www.avon.ro/magazin/gabrielasandica
Sau
gabriela.sandica@gmail.com pentru a testa produse