| catalinaaaaaaa21 a întrebat:

Ce parere aveti de produsele cosmetice de la elf? Sunt bune? Ati comandat vreodata? Chiar sunt asa de ieftine? Vreau pareri, sugestii :* [FUNDA]

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Da sunt. Pe site-ul lor din America toate produsele sunt la 1 dolar.
Am folosit de la ei pana acum luciul de buze de marire, efect usor vizibil, oricum eram indragostita de culoare si rezistenta, setul de pensule pe care ti le recomand, tusul de ochi tip carioca la fel de bun si un pic semi-mat pe negru, un fard de obraz bronz, mai ales daca erai si bronzata, pielea ta capata lumina pe pometi. Nu te uita la pret, produsele, mai ales eu pe care le-am folosit, am facut comanda de vreo 3 ori m-au multumit calitativ.