| AlinaInk a întrebat:

Ce parere aveti de rochia aceasta pentru noaptea de Revelion?
https://www.shine-boutique.ro/imbracaminte/rochii-de-oca zie?product_id=2418
Revelionul il fac acasa dar organizez o mica petrecere cu cativa prieteni :)

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este prea vulgară, nu este deloc potrivită pentru revelion, mai ales ca il faci acasa gîndeste te ca vor fi părintii cu tine, rudele, ce vor zice acestia cînd te vor vedea imbracata asa? Ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o rochie foarte frumoasa, insa stiu firma si iti recomand sa mergi intr-un magazin inainte pentru a o proba. Asta daca vrei sa nu ai surprizewinking multe haine de la Mexton arata in poze intr-un fel si cand le probezi ai surprize

| Roxy5199 a răspuns:

Mistoooo