| ellaella a întrebat:

Ce parere aveti de rochia de mireasa a lui actualei printese de Monaco, sotia printului Albert? Vi se pare mai frumoasa decat rochia purtata de Kate?
http://www.mayra.ro/moda/m_de_la_mireasa/nunta-printului -albert-de-monaco/

Răspuns Câştigător
| sunnyway a răspuns:

Salut, ellaella!
Mie imi place mult mai mult rochia lui Charlene Wittstock. Puteti sa faceti si o diferenta: Charlene a purtat o rochie de mireasa semnata Giorgio Armani din 130 metri de matase, 30, 000 de pietre aurii, 40, 000 de cristale Swarowski si 20, 000 de perle. Kate Middelton a purtat o rochie semnata Alexander McQueen cu o trena lunga de trei metri cu mâneca lungă si aplicatii de dantela. Sub voal, mireasa purta o tiara.

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

A fost mult mai frumoasa charlene, kate parca era baba

| Iheartshoes a răspuns:

Mi-a placut mai mult rochia purtata de Kate. Mi s-a parut mai demna de o printesa, mai "regala".

Acum fiecare cu parerea lui happy

| lookingforlove a răspuns:

Saluthappyeu nu m-as gandi la cate mii de pietre purta,pentru ca ele nu se vedeau atat de bine. mi-a placut mai mult rochia lui Kate, dupa cum dantela o facea mai delicata si mai finuta. rochia lui Charlene era minunata prin trena, dar in fata nu mi-a placut deloc.iti ramane sa iti creezi si tu opiniahappybafta!

| sunnyway a răspuns:

Merci!