| Arielle a întrebat:

Ce parere aveti de samponul 5 plante Garnier? Merita cumparat?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincera sa fiu eu nu mai folosesc nimic ce tine de garnier, nu sunt bune de nimic, poate tu o sa fi de alta parere

| PinkPanther a răspuns:

Cumpara-l si o sa vezi, ce merge bine cuiva la par tie ar putea sa nu ti-se potriveasca si invers. In plus e doar 8 lei, nu pierzi mult daca il cumperi si afli, daca era un sampon de 50-100 de ei mai ziceam...dar asa.

| ana233 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar sa stii ca gama Garnier nu e buna de nimic in general. Am incercat o multime de sampoane de la Garnier si mi-au facut o matreata de nu mai pot scapa de ea, iar mai nou cand am incercaat acest sampon mi s-a facut in asa fel parul incat imi cadeau 6 pumni pe zi. Daca ai fi stiut ce par lung si frumos aveam si din cauza acestui sampon a trebuit sa ma tund cam pana la gat...P.Sbig grine la faza cu parul mi-am dat seama ce greseala enorma am facut dans banii pe un astfel de sampon.Samponul nu era expirat.