| AlinElle89 a întrebat:

Ce parere aveti de crema Sunsilk pentru indreptarea parului?

Răspuns Câştigător
| DrViorel a răspuns:

Colegele mele din Modeling lauda foarte mult aceasta crema, cica le ramane parul ca si cum ar avea o sedinta la coafor, il lasa drept si matasos, crema mov si pentru volum... Acum eu nu spun ca 100% si tie iti va sta perfect, dar totusi daca fara suparare pentru colegele mele, daca,, papitele" au spus asta si au laudat acest produs, inseamna ca acest produs chiar are efect bun... Sper sa aiba si la tine. O zi buna iti doresc.

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Am avut si mi-a placut.imi facea parul foarte drept si avea volum. ti-o recomand.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Tabii. a răspuns:

Eu l-am folosit pentru breton si mi-a placut, eu nici nu am facut matreata...bine acu'm depinde si de parul taubatting eyelashes

| M.D.Eveline a răspuns:

Este un produs ciudat adica iti apar cojite, matreata si mai bine lasa, nu folodi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of... o mare porcarielaughing Am cumparat si eu una acum vreo 2 ani si am folosit'o o singura data. Mai bine nu dai bani pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat acest complet de crema si nu mi-a placut de loc.Am avut un par tare si cu matreata, parca nu l-am spalat de un an!sad