| qRammstein a întrebat:

Ce parere aveti de vopseaua semipermanenta de la Trendycolors, de la Lincolor? Fundaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PikaPikachu a răspuns:

Eu am folosit-o si mi se pare destul de buna. Daca ai parul mai inchis la culoare (ca mine) trebuie sa tii vopseaua mai mult decat scrie pe pliculet ca sa se prinda mai bine. Daca ai parul deschis, atunci sigur o sa se prinda culoarea. Vopaseaua tine cateva saptamani, ceea ce mie mi se pare foarte bine. happy