| Lorena_3032 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Avon?

Răspuns Câştigător
| Fara a răspuns:

Sunt proooaste! nu va luati! [ sunt reprezentant dar nu recomand ]

9 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Am fost reprezentant Avom acum sunt la Oriflame, pentru ca mi se par mai bune cosmeticele si parfumurile.
La Avon doar gelurile de dus si sprayurile de corp mi-au placut

| mgtow a răspuns:

Trebuia sa zici daca vrei sa iti raspunda atat fetele cat si baietii.

| iacob_2737 a răspuns:

Make-up nu recomand. Gelurile de dus cremele de corp mai ales cele naturals. daca le folosesti nu apar alergii sau iritatii sunt bune.

| cosmina05 a răspuns:

Nu folosesc deloc de la avon.sunt consultant oriflame si produsele pe care le folosesc eu sunt de buna calitate si ieftine fata de avon.plus cand ma uit in catalogul de la avon nu inteleg nimiclaughing

| ancaid a răspuns:

Produsele avon sunt bune; produse vandabile; in general gama anew; avon care; solutions; parfumurile sunt destul de bune; acceptabile la pret.

| Loredana_5493 a răspuns:

Sunt destul de bune si arata fffff bine, am o parere destul de buna despre produsele de la Avon.happy

| mayXangel a răspuns:

Sunt destul de bune, avand in vedere celelalte produse de cosmetica de pe piata

| Lorena_3032 explică:

Trailer: vroiam sa-mi raspunda oricine foloseste sau a folosit produse de la Avon.

| Alina291999 a răspuns:

Eu sunt reprezentant Avon si produsele pe care le-am cumparat pana acum mi se par foarte bune in primul rand poti gasi in catalogul Avon tot ce iti doresti.Deci sa ai toata increderea in ele si in produsele de la loreal paris