| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se penseaza?

12 răspunsuri:
| diana_6879 a răspuns:

Sunt ca niste femei. mie nu imi plac deloc. ori esti baiat ori nu mai esti. eventual ca sa nu arate ca o bufnitza ar trebui sa isi ia sprancenele care se intalnesc aproape de frunte in niciun caz sa se penseze ca nuste femei. le sta najpah eu ii detest pe baietZii care se penseaza. thu ce parere ai. esti de acord ca mine? fundita?

| Nymphetamine a răspuns:

Gay. straight face Acum bine, nici sa nu fie bufnitoi da in puii mei nici sa nu fie metrosexual.

| Emma_2501 a răspuns:

Mmmm...depinde de felul in care te pensezi.Zic eu ca mai bine mergi la un salon.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

O parere buna.E nasol sa fi cu un baiat cu mult par.E cam scarbos.

Andreea

| AdelinaPaula a răspuns:

E chiar Ok atunci cand un baiat se penseaza straight face.
Intr`o zi cand eram la cosmetica, m-am certat cu un tip care avea programare la pensat laughing.
Sincer...mie mi se pare ok.happy

| PinkDea a răspuns:

Am o parere buna despre ei adica baieti au si ei voie sa se ingrijeasca :d

| MissDanbo a răspuns:

Pai cei care au monospranceana, ar trebui sa se penseze. La ceilalti nu vad de ce s-ar pensa. Bine, daca ei vor mi se pare ok, dar doare si daca nu e nevoie, nu cred ca ar avea de cewinking

| AlexiaB a răspuns:

Se ocupa de aspectul lor ca si fetele si asa si trebuie!:]

| Rurouni a răspuns:

Daca are sprancenele unite si arata ca o matura, atunci deh, poate ar fi cazul, dar daca are formatul ok, nu-i exces, nu cred ca are motiv. Mie una nu-mi plac barbatii cu sprancene de fete happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este neutra, deoarece nu poti nici sa-ti faci din sprancene niste ace, dar nici sa ramai mono-spranceana.

| madistrez a răspuns:

Nu exagera totusi altfel o sa atragi ""baietii"

| khgyurfy6uguikl a răspuns:

Bulangii.