| simoSTAR a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se penseaza? fetelor, va plac baietii care se penseaza?

Răspuns Câştigător
| Anca a răspuns:

Sunt innebunita dupa barbatii genul asta, mai metrosexual.

Si da, imi plac barbatii care se penseaza, se epileaza, merg la solar big grin Sunt genul meu tongue Imi plac barbatii care se ingrijesc excesiv big grin

33 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, unora le sta bine, altora nu prea, e bine sa se penseze, dar nu exagerat, sa nu fie prea subtiri sprancenele ca nu le sta bine, sa fie pensati normal, cunosc si eu cativa care arata foarte bine pensati, dar unora nu le sta deloc bine, depinde de forma sprancenelor, si de forma fetei!

| SweetCandy a răspuns:

Mie una nu imi placebig grin

| madalicious a răspuns:

Imi plac la nebunie baietii care se penseaza. Iar asta pentru ca demonstreaza ca le pasa de aspectul lor.

| simoSTAR explică:

Si eu sunt de parere ca nu este nimic rau, imi plac baietii care se ingrijesc dar sunt si altii care au o parere proasta despre cei care se penseaza si vroiam sa vad si parerea celor de aici happy

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Mie personal imi plac :d, nu vad nimic rau in asta, dar sa nu fie exagerat.

| theodoraafi a răspuns:

Umpic metrosexuali... dar sunt de admirat. adica eu prefer unu pensat si pus la 4 ace(sa stea 4-5 ore in fata oglinzi in fiecare zi) decat unu care sa puta si sa fie neingrijitlaughing

| lola a răspuns:

Atata timp cat nu exagereaza e okhappy chiar imi place sa ii vad ca se ingrijesc.

| Orannginna a răspuns:

Nu ma deranjeaza atata timp cat nu bate foarte tare la ochi. big grin

Sa fie mai discret.

| Irina a răspuns:

Sa aiba o manichiura ingrijita e ok, sa foloseasca nu stiu ce crema e ok dar sa se mai si penseze? No way!

| ing. a răspuns:

Sincer, nu am o parere prea buna.Stiu cativa care se penseaza, si nu la sta prea bine.winking

| Piscotel a răspuns:

Nu e nimic rau in faptul ca baietii se ingrijesc... dar sa nu o faca excesiv.

| Piscotel a răspuns:

Pai big grin
Arata mai bine niste sprancene pensate decat unele impreunate. Mie imi plac baietii care se penseaza, dar am zis...sa nu fie ceva excesiv.

| mioara a răspuns:

Da, de ce nu daca au un loc de munca si tb sa fii impecabil de ce nu, mie imi plac baieti care se ingrijesc.

| tuska a răspuns:

Si eu cunosc o persoana care se penseaza si -i sta foarte bine, norocul lui e ca are sprancenele dese si are ce modela! Da, mi pare ceva normal, atata timp cat ii sta bine!

| ☺Clau☻ a răspuns:

Imi plac baietii care se penseaza.Eu mereu cand il prind pe prietenul meu nepensat, un-doi il penseztonguetonguetongue

| antonelk a răspuns:

Mie imi place de prietenul meu cum ii sta pensat.eu il pensez big grinbig grinbatting eyelashes

| s.m. a răspuns:

Da, imi plac big grinbig grin

| alecs871 a răspuns:

Pai eu nu cred ca are nimic, ce conteaza un pic de ingrijire big grin
Trebuie sa mentionez ca eu nu ma pensez (des), cel mai des ma penseaza sor-mea big grin

| maimutzica a răspuns:

Mie imi plac baietii care se penseaza, dar unii se penseaza prea rau.si nici nu le sta bine. Oricum sunt mai draguti asa, asta inseamna ca le pasa de aspectul lor fizic! Cred ca a devenit ceva normal...ca si epilatul sau alte chestii pe care le "fac numai femeile"! pup

| Noname69 a răspuns:

Orice baiat care se respecta, se penseaza se tunde des, se epileaza pe picioare. etc :d asta fac si eu, dar cateodata uit cu pensatu :-s

| xtina a răspuns:

Mie imi e indiferentoh go on... Ce daca se penseaza? day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu mă deranjează. Am câțiva colegi care se pensează discret nu accentuat, nu văd nimic rău în asta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi plac dar sa nu fie pensati foarte exagerat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mie se pare nimic iesit din comun ca se ingrijesc la aspectul fetei, dar daca o faca sa nu se penseze subtire in niciun caz asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde... unora le sta chiar binebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.pai aia care le au impreunate.chiar au nevoie de asa cevabig grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...chiar imi plac baietii care se ingrijesc dar cum s-a mai spus nu in exces e mult mai bine sa fie cat de cat pensatzii decat sa aiba sprancenele groase si impreunate sa fie numai o spranceana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat si ma pensez din cand in cand dar nu le schimb forma naturala... doar firele ne-la-locul-lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu