| daniDeeDee a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se penseaza, se epileaza pe picioare...si (epilare totala)? happy

Răspuns Câştigător
| flysky a răspuns:

Pensatu la baieti nu e ca la fete, la baieti le dai o anumita forma nu lasi crescute firele alea aiurea... nu le faci subtiri... eu ma epilez si ma si pensez, imi fac manichiura pedichiura... Cred ca parul nu e o dovada de masculinitate. Conteaza ce ai in panataloni.

15 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Personal nu am nimic impotriva baietilor care se epileaza. mi se pare chiar o chestie de igiena. dar sa se penseze nu'mi place. am vazut unii aveau niste spracene atat de subtiri pensate. erau groaznici.

| MissCamelia a răspuns:

Mi se pare cam extrem sa t ep[ilez pe picioare, dar daca tu esti fericit asa, ok, pentru mai multe informatii despre beauty, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

| JoJo a răspuns:

Eu nu am nimic nici cu epilatul [Doar ca nu-mi plac ce-i care se epileaza pe picioare...in rest, no problemotonguehee hee]dar nici cu pensatulhappy
Daca ai niste sprancene monstruoase de mari dc nu?thinking dar nu prea subtiriwinking depinde...

| xibalba a răspuns:

Cu epilarea pe picioare nu sunt de acord, nici cu pensatul. Ce dracu, esti fata?

| den a răspuns:

Eu am o parere buna..nu am nimic impotriva epilatului la baieti

| Artemiss a răspuns:

Nu am nimic impotriva baietilor care se epileaza pe picioare, sau se penseaza(dar putin, nu ca fetele)...bv lor ca au grija de ei si de imaginea lor... Odata ce nu sunt extrem de preocupati de imaginea lor, mai ceva ca fetele, e bine...
De ex pe mine asta m-a alungat la un baiat, stergea banca atunci cand se asezarolling on the floor,'vai nu mi-am facut unghiile...', numa faze de astea... ajunsesem sa cred ca stau de vb cu o fata...
Vrei sa stii cu ce ochi esti privit?! daca tu te simti bine asa cum esti, si daca tie nu iti place parul tau de pe picioare epileaza-tetongue, oricum creste la loc...si in legatura cu pensatul, e frumos sa fii ingrijit, dar nu te pensa prea tare... putin de ici-colo... aproape sa nu se vada ca esti...

| madalykuka a răspuns:

Prefer pe unu care se epileaza decat pe tarzan aratand ca o maimutawinking

| soseta ucigasa a răspuns:

Gay

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Lipsa de "masculinitate". Eu nu as face decat operatie cu laser pentru unele zone ale corpului meu.atat.

| Liada a răspuns:

Ufff...nu inteleg eu asta...cred ca nu e bine... cel putin e opinia mea...barbatul meu e ca o maimutica...si-l iubesc nu pentru blana de pe el tongue

| gabitza_3022 a răspuns:

Epilatul e ok. dar pansatul. wtfstraight face nu la toti le sta bine pensati etc.pensatu mi se pare ceva ce tine de categoria gay. fara suparare dar zic parerea mea...ai putea lasa pensatuwinkingepilatul merge!

| sweetgirl_6205 a răspuns:

Hmmm, nu am nimic inpotriva celor care se epileaza, mi se pare foarte sexy un barbat sa nu aiba par pe abdomen si asa mai departe. Dar in privinta pensatului nu prea.Am vazut si eu baieti care aveau sprancenele foarte subitiri si aveau o forma bine definita. Daca te pensezi nu te pensa sa se vada foarte tare, e ok sa te pensezi dar nu excesiv, asa in limita.Totusi sa fi masculinbig grin

| sweetgirl_6205 a răspuns:

Am uitat sa spun, nu imi place un barbat care nu are par pe picioare...Nu stiu, e ciudatlaughing.

Ai grija de tine:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor care nu sunt de acord cu epilatul: ganditi-va, credeti ca baietii s-ar simti bine cu atata par pe picioare? De exemplu la piscina. fetele de azi nu le plac baietii cu mult par pe el, iar barbatul s -ar putea sa nu se simta bine. Eu sunt de acord cu epilatul pe picioare. Dupa cateva epilari radacina slabeste si nu va mai creste mult! Atunci ebine! Dar epilarea definitiva? Asta n-ar trebui sa faca baietii. [epilarea definitiva se face la baieti numai in cur si subrat asta se numeste igiena!]

| b3bita a răspuns:

De epilat .nu spun ca e rau .adica tot mai multi o fac... dar de pensat... tongue