| Noname69 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se penseaza?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Admirabil! Baietii se respecta, bravo lor!
Iar faptul ca le pasa de imaginea lor, e foarte bine... Se stie ca oamenii care investesc(cu bun simt, nu sa cadem in extrema aialalta!) in imaginea lor, trec mai usor prin situatiile de criza, deoarece imbunatatirea imaginii de sine ajuta foarte mult echilibrului interior si cresterii stimei de sine!

13 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Ca se ingrijesc, eu unul o fac.winking

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Imi plac baietii ca se ingrijesc.Nu am nicio problema daca baiatu' se penseaza, doar sa nu se penseze foarte rau sa ramana fara sprancene.

Skillz

| Comoaracasei a răspuns:

Sunt dubiosi

| ιυвιтα a răspuns:

Mie imi plac!

| babyblue a răspuns:

Hm.thinking
Nu judec baietii care se penseaza, dar nu as vrea sa dau de unu' care nu traieste fara pensetalaughing>

| Mariaa20 a răspuns:

E bine.este bine ca un baiat sa se ingrijeasca.cunosc multi si chiar arata bine:*
funda?

| JustMeBăi a răspuns:

Pai, e bine ca au grija de ei, mie imi plac.happy

| Angel_4471 a răspuns:

Sexy rolling on the floor mie imi plac

| SabinaRsT a răspuns:

Foarte frumos au grija de imaginea lor si vor sa arate bine love struck

| tocoal a răspuns:

Ar fi ceva rau in asta, atata timp cat vor sa arate bine? Nu mi se pare nimic iesit din comun.

| fetitzacufitze a răspuns:

Fara suparare dar mie mi se pare GAY laughing)) scuze :O3

| nicy a răspuns:

O parere buna.treb sa te ingrijesti ca baiat. daca vrei sa arati binee

| Mary_2415 a răspuns:

Pai este ceva Normal. adica. eu nu vad ceva rau in asta:*