| sfdshsnsa a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se epileaza pe picioare, isi dau unghiile cu lac si se penseaza? happy

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Decat unul cu Padurea Baneasa pe picioare mai bine un tip epilat.Mai sunt unii care au parul blond, aia fac parte din categoria norocosilorlaughing
Atat timp cat nu petrece in oglinda mai mult timp decat mine e ok.In contextul in care eu nu petrec mai mult de 30 de min pe ziwhistling

| alexa007 a răspuns:

Pot zice ca se ingrijesc, dar chestia cu lacul mi se pare putin cam exagerata si chiar si cu epilatul mi se pare aiurea...adica merge la baietii aia care fac fotbal, dar pe picioare nu si pe maini si cu pensatul chiar mi se pare ok.

| anaid a răspuns:

Scrie undeva ca nu au voie?hee hee
Cunosc cativa si chiar sunt okhappy
Nu sunt nici travestiti nici gay cum se spune pe aicilaughing

| LoveGivesYouWings a răspuns:

ar fi foarte ok dupa parerea mea spuneti voi fetelor? nu-i nasol daca vezi un baiat gol sau cu chiloti doar sa vezi parul la subrat pe piept si pe piceoare ede 3 metri si cu sprancepele imense ar fi super naspa si se numesc metrosexualti nu homo

| Eu4EverX a răspuns:

Despre baietii care se epileaza pe picioare am o parare foarte buna se ingrijesc si eu ca sa arate bine.

Cei care se penseaza...hmmthinking daca au genele foarte stufoase si in toate directiile da decat sa arate ca niste bufnite mai bine se penseaza.

Lac de unghii la baieti? Te referi la cel transparent... oricum ar fi mi se pare o prostie.

| saymoon a răspuns:

Sincer mie personal nu mi mai pare a fi baiat, ci un gay, mai degraba.Este adevarat ca e bine sa te ingrijesti dar nu sa ajunci la stadiul cand sa fii mai ingrijit decat o fata care se straduieste din rasputeri. Dar fiecare cu parerea lui, asta i a mea.pa pa

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Care se epileaza si se penseaza mi se par super ok, da unghiile cu lac, e unpic cam ciudat :p macar e original (unghiile cu lac la baietihee hee)

| bluepuff a răspuns:

Sunt adorabili:X
doar sa renunte la lac.oh go on
:*

| gabryel a răspuns:

Dupa parerea mea sunt fatalai, par mai mult femei decat barbati adica le copiaza pe femei si asa le dispare masculinitatea. asa e bine sa fii paros ca o maimuta. (bine...nu chiar)

| Loryoficial a răspuns:

:O Aia sunt homo! Moarte Homosexualilor!

| NuAmHabar a răspuns:

Pai epilat si dat cu lac, hai, ca mai merge dar pensat mi se pare ciudat!

| ForbiddenLove a răspuns:

mi se pare ciudat...intr-o zi o sa cred ca e mai ingrijit decat minelaughing. pensatu mi se pare ok dar unghiile cu lac si sa se epileze?surprise

Răspuns utilizator avertizat
| ANoNim_7814 a răspuns:

Travestit!
laughing)

| KiddSimo a răspuns:

Mie mi se pare ok.adica niste tipi care se ingrijesc.

ce poate fi asa rau in asta?

Unii zic ca sunt pe invers sau...Doamne!:O

Mie mi se pare super ok:X

Felicitari:*

| AndyDeiu a răspuns:

Pai depinde.De obicei toti se pot epila pe picioare.dar mararu de pe picioare face parte din caracterul barbatesc. Taria oricarui barbat.Deja cu unghiile e gay 100%. Daaar! Si pensatu poate sa duca la asa ceva laughing depinde cum.asa dac mai scade din exces e bine dar dac are forme subtiri si tot felul e clar happy Am vazut oameni respectati care se epileaza pe picioare si nu sunt gay. Apropo.dac cineva se epileaza pe picioare evident ca isi va da mararu jos si de pe burta piept sub brat si la flaut big grin.Dac cineva se va epila doar pe picioare e clar ca nu-l ajuta creieru sau poate creieru e prea mic laughing happy

| ~< super girl >~ a răspuns:

Adorabili`!
:X

Atata timp cat sunt curati, aranjati, ingrijiti e ok!happy

| butterfly:X a răspuns:

Pff...vad p aici pareri pro si contra!
Mie una imi plac:X asta inseamna un baiat ingrijit.nu un baiat cu unghiile murdare, cu niste sprancene super groase si parul p ei de...
in fine.sunt adorabili:X spre ex prietenul meu se penseaza(foarte putin)si isi da unghiile cu lac:Xasta inseamna un baiat ingrijit! si el e un norocos ca nu are parul mult p picioare! ce sa mai, un finutz:X

| RainBow_2697 a răspuns:

Daca se epileaza pe picioare, nu stiu, dar nu le sta bine.
Ca isi dau unghiile cu lac[incolor cred ca te referi]asta nu are nimic, inseamna ca le place sa fie ingrijiti.
De pensat, nu stiu, e bine, nu trebuie sa fie nici ca o femeie, dar nici sa fie legate sprancenele.laughing
Pa, pa.

| ByZZy a răspuns:

Pur si simplu detest baietii care se rad pe picioare...straight face

| ByZZy a răspuns:

Am uitat sa precizez cevalaughing) ...pensatul si epilatul sunt ok(depinde de tip) dar datul cu lac ...yuuuck

| PeaceDay a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt niste poponari... Unde e masculinitatea daca esti fin ca un fund de bebelus pe picioare?

| ▀♫Me AnGeL fOr EvEr♫▀ a răspuns:

Pai nu stiu dar dupa parerea mea e gay

| Bellezza_7150 a răspuns:

Pensatul e OK, epilatul cat de cat iar unghiile cu lac in nici un caz!

| pauladrian a răspuns:

A mai fost intrebarea de n ori. Cei care fac asta nu sunt barbati.