| faaalyoana a întrebat:

Ce parere aveti despre blugii de la mexton? vi se par scumpi? mi se pare k is prea rupti ...si foarte incarcati...
din punct de vedere calitativ mi se par buni dar...

Răspuns Câştigător
| JeSuisAnonyme a răspuns:

Dupa parerea mea, daca iti vei lua avemenea lubi incearca sa alegi un model care nue foarte incarcat, daca vrei un sfat, poti folosi urmatoarele metode.

Bafta!winking

Cumperi o perece de bugi simpli! Pe placul tau si folosesti foarfecuta cu care le faci cateva gaurele si rupturi.

Ori folosesti razatoare iar cu o parte mai zgrumturoasa incerci sa "ii razi" pana iese modelul doarit.

3 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Sunt scumpi si hidosi, de pitipoance.
Nu inteleg cum cineva ar putea purta asa ceva, sunt prea incarcati cu strasuri, rupturi si alte prosti si nici nu ai cum sa ii combini cu piese vestimentare.

| LoveForShania a răspuns (pentru georgiana967):

Nu e chiar asa.
Mexton s-a schimbat mult in ultimii ani.
Intr-adevar, acum un an-doi nici mie nu-mi placeau, erau cu mult prea multe chestii pe ei si erau si scumpi cate 300-400 lei.

Acum si eu am inceput sa-mi iau, imi plac, au multe lucruri dragute.
Si nu mi se par exagerati de scumpi, blugii se cam invart in jurul pretului de 200 lei.
Avand in vedere ca blugii de la bershka/pull&bear/stradivarius sunt tot cam la acelasi pret.

Bine,gusturile difera.
Dar oricum hainele de la Mexton s-au schimbat mult, majoritatea blugilor au cateva taieturi [ si nu rupturi dinalea de ti se vede pielea ], si ceva detalii pe ei.
Bine, sunt si de-aia ultra-taiati, dar la aia nu ma uitlaughing

In rest, haine de la mexton, bluze/body'uri mai au dragute.

La geci/paltoane nu ma uit, pentru ca sunt foarte scumpe, 400-500 lei.

| TraficantaDeNutella a răspuns:

Sunt de aceias parere cu tine... Mie imi plac mai mult blugi de la Fofy si Ocassion. Nu imi plac cei de la mexton fiindca is prea rupti ( parca te-ai luptat cu un leu ) si fiindca au moda aceia de tigan .....adica foarte foarte incarcati cu tot felul de accesorii happy. Byee