| CrazyStyle a întrebat:

Ce parere aveti de UGG Boots?

5 răspunsuri:
| Diiiidi a răspuns:

Hei! Mie imi plac foarte mult UGG-urile pe piciorul altoradar pe piciorul meu mi se par cap mari adica formatul acela..chiar daca nu am picior mare, am 37. big grin tu ce parere ai?

| CrazyStyle explică (pentru Diiiidi):

Si eu am aceeasi problema si tare mi-as dori o pereche sad

| CuteCurly a răspuns:

Le ador. ♥
Tu ce parere ai?

| ionela2011 a răspuns:

Mie una imi plac sunt super comode si nu mas vedea in altceva incaltata cand e frig afara. cu toate ca am citit pe net ca nu sunt recomandate ca ne strica mersu si poate ca au drepate si am vazut fete care merg foarte nasol cu ele bine in primul rand ca poate nu sunt originale dar si eu am o pereche originala si una nu si nu vad nici o diferenta intre ele.

| hanayonna a răspuns:

Sunt super tari in general.dar depinde de modellaughing