| MartinAlabert a întrebat:

Ce parere aveti despre corsetele modelatoare?
Si cum sa imi fac fundul mai mare si bombat, eu am grasime in fund si am celulita dar daca fac exercitii si mi se tonifiaza fundul, fundul va fi mic ca grasimea e mult mai voluminoasa ca muschii.

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Trebuie cautate excercitii fizice modelatoare, dar trebuie sa stii ca si predispozitia genetica este importanta, cunosc persoana care au slabit f. mult dar posteriorul a ramas. binisor reprezentat. asa incat cineva i-a spus cand a vazut-o "a ramas numai c... rul de tine"