| Anonim974 a întrebat:

Ce părere aveți despre epilarea în zona fundului(sunt băiat)?

Răspuns Câştigător
| Valentina8 a răspuns:

Nimic anormal. Esti baiat. oricum daca chiar te deranjeaza pe tine personal (si nu pentru ca ai auzit in jur ca altii o fac si vrei si tu) sa stii ca doar ceara iti va oferii rezultate dorite. Nu bigul (ai multe sanse sa te tai si sa dai in infectie + in a doua zi vei simti cum cresc si te vei scarpina si in mijlocul strazii laughing )
Daca alegi ceara ai prefera sa te duci in salon (multi o fac, nu trebuie sa ai rusine)
Insa. revenind la faptul ca esti baiat si la parerea mea personala, ramai frate asa laughing nu incurca pe nimeni ce ai tu acolo ba mai mult, acel par este acolo cu un scop, acela de a te proteja de anumite bacterii/infectii )
Ah, si nu cumva sa folosesti crema depilatoare, nu e adapta pentru o piele ca in acea zona (chiar daca iti spun pe eticheta ca da... nu te increde)
Igiena sa fie, ca e totul ok.