| CInEmAx a întrebat:

Ce parere aveti despre epilarea la baieti?big grin

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

E ok, igienica, uneori necesara si deloc rusinoasa (daca asta te framanta). Acum depinde si cum e facuta, in ce zona si ce rezultate se doresc.
Epilarea nu e un drept al femeilor sau o chestie specifica lor.

bibi2108: urasc sa vad femei care conduc masini, doar barbatii ar trebui sa faca asta! (a? suna bine?)

3 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Ce a zis bobo2108 e discriminare!

normal ca baieti nu trebuie sa se epileze, adica ei trebuie sa fie mai masculini (suna ciudat ...stiu)

| just4fun_8801 a răspuns:

Mi se pare o dovada de igiena, parerea mea. dar dupa cum vezi sunt si fete care prefera sa impleteasca parul de pe piept al prietenului.

| bobo2108 a răspuns:

Nu-mi place chestia asta.:d. urasc sa vad baieti care se epileaza! eu cred ca doar fetele trebuie sa faca acest lucru.winking. fundita.batting eyelashes