| Fuckin-Battlefield a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se rad pe abdomen? sau nu stiu ce fel de decolorare? si baietii, ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Mi se par ingrijitewinking, decat sa aiba padurephbbbbt.

| gabitza_6878 a răspuns:

Pai daca se rad nu creste mai mult?straight face
eventual daca vor epilare in zona aceea pot folosi ceara ( de preferinta la salon )

| Dipsy a răspuns:

Fetele NU se rad pe abdomen, exista o depilare permanenta pentru abdomen care costa in jur de 50 de euro.

| costyn162 a răspuns:

La fete se numeste dorinta de afirmare, dorinta nebuna de a arata bine, si nu este nimic rau in asta. Iar la baieti se numeste metrosexualitate, care de asemenea, nu are nici un aspect negativ. Dar asta este o parere, sunt multe persoane care fac confuzie, in special la baieti, intre metrosexualitate si homosexualitate, care este total eronat.

| Ady_4009 a răspuns:

Mie ca baiat nu miar place o fata care sar rade pe abdomen...ar fi:-s

| nuitizic a răspuns:

Sincer nu prea am vazut fete care fac asta...pentru un baiat e destul de scarbos sa te gandesti ca mergeti dimineata impreuna la baie si va bateti pe lama de ras laughing

Bine in general se apeleaza la o epilare cu ceara sau aparat dar cu lama nu prea e indicat