| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu strungareata? va plac?

17 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Da imi plac doar sa aiba caracter happy

| BUBULINA a răspuns:

Bro daca nu ai obs si eu am strungareatahee hee

nony
| nony a răspuns:

In gura, da. Daca are strungareata la inima.hmmm

| Heythere a răspuns:

Heey love struck.Eu am strungareatsaa.Si sincera sa fiu chiar imi place love struck Intr-un timp auzisem ca fete cu strungareatsa sunt frumoase.Asta depinde de fiecare pers.Chiar inainte citisem pe un site ca cica pers. cu strungareatsa sunt ciobanii si ma rog.Nu cred asta.Si nu o zic pentru. ca am si eu.ci pentru. ca chiar imi place.love struck. Asta depinde de fiecare.mie una imi place sa vad strungareatsa la o pers :d.

| spyceygirl a răspuns:

Eu am strunga...auzisem ca "fetele cu strunga sunt mai vagaboante, mai.nu prea cuminti", eu nu cred asta, pur si simplu.asa este de la mama natura...@Sensei.BRO-----Andrei-strunga nu este atat de mare incat sa iti incapa tie limbalaughingsau alcevasmugsmugrolling on the floor)

| putzulica a răspuns:

Nu prea schimba din aspect prea mult! depinde!

| emy a răspuns:

Sunt simpatice.

| r8driver a răspuns:

Da imi plac... dar s-a nu fie de patru degete.

| mariobros a răspuns:

Da imi plac, au un zambet deosebit

| cristina21 a răspuns:

Da imi plac...imi sunt simpatice...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am strungareata si sunt peltica, multi considera asta ca face parte din carisma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru ca pot sa le sarut frantuzeste, chiar daca isi tin dintii inclestati rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Contează caracterul, strungăreaţa poate face parte din decor. Nu deranjează.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie ca fata imi plac.happy
Matusa mea are strunga, si este f draguta si frumoasa, asta la 32 de ani.big grin
Eu una chiar mi'as fi dorit sa am.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie ca fata imi plac.happy
Matusa mea are strunga, si este f draguta si frumoasa, asta la 32 de ani.big grin
Eu una chiar mi'as fi dorit sa am.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am strungareatasad si nu imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da