| anonim_4396 a întrebat:

Hei >baietii: Ce parere aveti despre fetele cu >strungareata?:
Funda cel mai sincer rasp:*

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nimanui nu-i place o gaura intre dinti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt super atractive!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea-mi plac.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Eu sunt fata, dar fratelui meu (17) nu ii plac de loc, i se par dezgustatoare. Considera ca daca ai strungareata trebuie sa iti pui aparat (daca te respecti catusi de putin), vorba lui CryOfTheBlackBirds, cui ii place o gaura intre dinti?! Yaax X.X

| Byucc a răspuns:

Toate persoanele (nu doar fetele) care au strungareata mi se par ghiduse laughing

| Vladmen7 a răspuns:

Mie sa par normale,, ma rog parerea mea happy La fel ca celelate